Wosk

Woski służą do zabezpieczenia mebli przed działaniem szkodliwych substancji takich jak woda lub inne agresywne…

Read more...

Lakierobejca

Lakierobejce to produkty skutecznie chroniące meble przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Read more...

Lakier kryjący

Lakiery kryjące w przeciwieństwie do lakierobejcy, zupełnie pokrywają powierzchnię drewna, zasłaniając strukturę słojów.

Read more...

Bejca

Bejca to produkt na bazie wody, który wnika głęboko w strukturę drewna przygotowując powierzchnię do…

Read more...

Jesteś tutaj: Start

Lakier kryjący

Lakiery kryjące w przeciwieństwie do lakierobejcy, zupełnie pokrywają powierzchnię drewna, zasłaniając strukturę słojów.
Kryjący lakier tworzy jednorodną i grubą warstwę na powierzchni drewna dzięki czemu uzyskuje się jednolity wygląd mebli. Meble wykończone tą techniką zyskują coraz większą popularność a szczególnie znajdują zastosowanie w nowoczesnych i stylowych domach lub mieszkaniach.

Jedną z najnowszych kolekcji malowanych na kolory kryjące jest kolekcja Castello (http://www.zrobionezdrewna.pl/kolekcja-castello). Dużą popularność zyskują też meble dwukolorowe. Blat i wieniec dolny malowany jest w ciemniejszym odcieniu o wysokim kontraście, natomiast pozostała część mebla w kolorze jaśniejszym i bardziej stonowanym.
Ostatnio zmieniany środa, 08 styczeń 2014 12:58
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Mateusz Surmiak

O autorze: Mateusz Surmiak - z wykształcenia matematyk, z zamiłowania technolog drewna. Zarządza produkcją i logistyką przedsiębiorstwa. Z matematyczną dokładnością koordynuje i nadzoruje realizację zadań produkcyjnych oraz przebieg procesu technologicznego. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem, niemal na każdym szczeblu produkcji, pozwala zaoferować klientom produkty najwyższej jakości. Prywatnie zapalony piłkarz ligi amatorskiej.

Dołącz do Mateusza Surmiaka na Google+

Strona: www.zrobionezdrewna.pl

Najnowsze od Mateusz Surmiak

Więcej w tej kategorii: Lakierobejca »
Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Meble drewniane - produkcja mebli z litego drewna

Produkcja mebli, od momentu ścięcia drzewa do uzyskania końcowego produktu to proces bardzo czasochłonny i skomplikowany. Meble wytwarzane w naszej firmie to produkty najwyższej jakości. Staranna i dokładna obróbka, drewno pierwszej klasy jakościowej oraz wykwalifikowana kadra pracowników to źródło sukcesów naszych mebli. serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.