Wydrukuj tę stronę

Lakier kryjący

Lakiery kryjące w przeciwieństwie do lakierobejcy, zupełnie pokrywają powierzchnię drewna, zasłaniając strukturę słojów.
Kryjący lakier tworzy jednorodną i grubą warstwę na powierzchni drewna dzięki czemu uzyskuje się jednolity wygląd mebli. Meble wykończone tą techniką zyskują coraz większą popularność a szczególnie znajdują zastosowanie w nowoczesnych i stylowych domach lub mieszkaniach.

Jedną z najnowszych kolekcji malowanych na kolory kryjące jest kolekcja Castello (http://www.zrobionezdrewna.pl/kolekcja-castello). Dużą popularność zyskują też meble dwukolorowe. Blat i wieniec dolny malowany jest w ciemniejszym odcieniu o wysokim kontraście, natomiast pozostała część mebla w kolorze jaśniejszym i bardziej stonowanym.
Ostatnio zmieniany środa, 08 styczeń 2014 12:58
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Mateusz Surmiak

O autorze: Mateusz Surmiak - z wykształcenia matematyk, z zamiłowania technolog drewna. Zarządza produkcją i logistyką przedsiębiorstwa. Z matematyczną dokładnością koordynuje i nadzoruje realizację zadań produkcyjnych oraz przebieg procesu technologicznego. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem, niemal na każdym szczeblu produkcji, pozwala zaoferować klientom produkty najwyższej jakości. Prywatnie zapalony piłkarz ligi amatorskiej.

Dołącz do Mateusza Surmiaka na Google+

Strona: www.zrobionezdrewna.pl

Najnowsze od Mateusz Surmiak