Wydrukuj tę stronę

Lakierobejca

Lakierobejce to produkty skutecznie chroniące meble przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Lakiery nowej generacji gwarantują najwyższą możliwą ochronę drewna. Są to produkty przyjazne użytkownikowi, wydają nieprzyjemny zapach rozpuszczalnika wyłącznie podczas malowania, następnie wysychają i utwardzają się na powierzchni mebli tworząc w 100% bezpieczną dla zdrowia powłokę lakierniczą.

Nowoczesne lakierobejce wnikają głęboko w drewno, charakteryzują się zwiększonymi parametrami wytrzymałościowymi, ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i tworzą jednostajną oraz spójną powłokę. Zabezpieczają włókna drewna przed rozpadem wynikającym z działania promieniowania UV oraz wilgoci.

Właściwości lakierobejcy:
  • podkreśla strukturę drewna,
  • uwydatnia rysunek słojów,
  • szybko wysycha,
  • nadaje trwałą barwę,
  • skutecznie zabezpiecza drewno,
  • jest bezpieczna dla człowieka.
Ostatnio zmieniany wtorek, 08 wrzesień 2015 11:53
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Mateusz Surmiak

O autorze: Mateusz Surmiak - z wykształcenia matematyk, z zamiłowania technolog drewna. Zarządza produkcją i logistyką przedsiębiorstwa. Z matematyczną dokładnością koordynuje i nadzoruje realizację zadań produkcyjnych oraz przebieg procesu technologicznego. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem, niemal na każdym szczeblu produkcji, pozwala zaoferować klientom produkty najwyższej jakości. Prywatnie zapalony piłkarz ligi amatorskiej.

Dołącz do Mateusza Surmiaka na Google+

Strona: www.zrobionezdrewna.pl

Najnowsze od Mateusz Surmiak