Wosk

Woski służą do zabezpieczenia mebli przed działaniem szkodliwych substancji takich jak woda lub inne agresywne…

Read more...

Lakierobejca

Lakierobejce to produkty skutecznie chroniące meble przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Read more...

Lakier kryjący

Lakiery kryjące w przeciwieństwie do lakierobejcy, zupełnie pokrywają powierzchnię drewna, zasłaniając strukturę słojów.

Read more...

Bejca

Bejca to produkt na bazie wody, który wnika głęboko w strukturę drewna przygotowując powierzchnię do…

Read more...

Jesteś tutaj: StartNiepowtarzalny styl kolekcji Parma

Niepowtarzalny styl kolekcji Parma

 Nowoczesne meble Parma Woodica


Co jakiś czas przychodzi moment remontu mieszkania, a co za tym idzie możliwości wymiany mebli. Pojawia się wtedy pytanie, które potrafi spędzić sen z powiek: które meble wybrać? Jednym z nich jest dylemat dotyczący wyboru rodzaju materiału, z którego wykonane mają być meble. Do dyspozycji mamy głównie meble z płyt MDF oraz meble z litego drewna. Jeśli zależy nam na solidności, to problem możemy uznać za rozwiązany, bowiem meble drewniane oferują o wiele wyższe parametry wytrzymałościowe niż meble z płyty. Deklasują rywali pod praktycznie każdym względem. Producent mebli drewnianych Woodica oferuje swoim Klientom ciekawą kolekcję solidnych produktów – przyjrzymy się kolekcji Parma.

Zalety mebli drewnianych

Wyposażenie domu w meble z drewna niesie za sobą szereg zalet i pozytywnych zaskoczeń. Drewno jest surowcem naturalnym, dzięki czemu wprowadza do wnętrza świeżości i zbliża do natury. Optymizmem nastraja fakt, że meble drewniane są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie jest im straszna nawet intensywna eksploatacja, ponieważ odpowiednio pielęgnowane są w stanie przetrwać przez długie lata i w tym czasie służyć swoją funkcjonalnością. Co ciekawe, nie powinny stracić przy tym nic ze swojej praktyczności i piękna. Meble drewniane mają swój urok – wiąże się to z niepowtarzalną strukturą usłojenia drewna – nie znajdziemy dwóch takich samych wzorów. Wartość estetyczna jest jedną z najważniejszych zalet drewna. Nikt nie przejdzie obojętnie obok wspaniałych mebli drewnianych – mogą one wzbudzać jedynie zachwyt.

Klasa i styl mebli z kolekcji Parma

Już na pierwszy rzut oka widać, że proponowana kolekcja wyróżnia się z tłumu. Charakteryzuje ją biel, która zdecydowanie jest kolorem wiodącym. Czyni to meble skromnymi, ale eleganckimi. Biel rozjaśni pomieszczenie i sprawi, że wydawać się będzie bardziej przestronne. Dzięki tak neutralnemu kolorowi, meble Parma będą pasować do każdego wnętrza, niezależnie od tego, czy jest ono małe czy duże. Białe meble staną się bazą do urządzenia reszty wnętrza – uda się ją w prosty sposób przełamać, co pozwoli osiągnąć ciekawe efekty – ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Można też nie bawić się w eksperymenty i zaufać meblom z kolekcji Parma – same w sobie tworzą niebanalną kompozycję. Wszystko dzięki jej złożoności (w pozytywnym tego słowa znaczeniu – oferuje ona wszystkie najpotrzebniejsze rodzaje mebli – w tym szafki RTV, wieszaki, garderoby – która tworzy ciekawe połączenia). W przypadku mebli Parma nie musimy obawiać się monotonii. Szafy i szafki uzupełniane są o szklane szyby, które pozwolą wydobyć na światło dzienne wartościowe pamiątki. Zestawienie wysokich szafek z niskimi komodami również daje efekt różnorodności. Prostota mebli podkreślana jest przez delikatne dekoracje pod postacią ozdobnych cokołów oraz klamek w kolorze starego złota.

Dla kogo kolekcja Parma?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, co wcale nie powinno być odbierane negatywnie. W ich otoczeniu dobrze będą się czuć zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Meble te doskonale wpiszą się w każde wnętrze, niezależnie od jego metrażu. Pasują do nowoczesnych aranżacji, ale nie straszne są im te bardziej klasyczne. Wprowadzają do domu subtelność i delikatność. Są bardzo uniwersalne, a także podatne na dekorowanie i ozdabianie. Czasami wystarczy zmienić kilka detali by całkowicie odświeżyć i odmienić wnętrze. Meble z kolekcji Parma stanowią doskonałą bazę wyjściową pod wszelkie eksperymenty związane z zabawą dekoracjami. Pozwala to na uczynienie wnętrza naszego mieszkania dosłownie idealnym. W momencie znudzenia czy zmiany gustu, wystarczy przełamać biel kolorami i delektować się nową aranżacją starego wnętrza.

 

Kuba Srebrzyński

Autor: Kuba Srebrzyński

Dołącz do Kuby Srebrzyńskiego na Google+

Strona: www.woodica.pl

Meble drewniane - produkcja mebli z litego drewna

Produkcja mebli, od momentu ścięcia drzewa do uzyskania końcowego produktu to proces bardzo czasochłonny i skomplikowany. Meble wytwarzane w naszej firmie to produkty najwyższej jakości. Staranna i dokładna obróbka, drewno pierwszej klasy jakościowej oraz wykwalifikowana kadra pracowników to źródło sukcesów naszych mebli. serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.