Wosk

Woski służą do zabezpieczenia mebli przed działaniem szkodliwych substancji takich jak woda lub inne agresywne…

Read more...

Lakierobejca

Lakierobejce to produkty skutecznie chroniące meble przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Read more...

Lakier kryjący

Lakiery kryjące w przeciwieństwie do lakierobejcy, zupełnie pokrywają powierzchnię drewna, zasłaniając strukturę słojów.

Read more...

Bejca

Bejca to produkt na bazie wody, który wnika głęboko w strukturę drewna przygotowując powierzchnię do…

Read more...

Jesteś tutaj: StartPerfekcyjna organizacja wnętrza dzięki meblom wykonywanym na wymiar

Perfekcyjna organizacja wnętrza dzięki meblom wykonywanym na wymiarMeble na wymiar 

Kolejny bezowocny dzień spędzony na przemierzaniu n-tego marketu meblowego w poszukiwaniu wymarzonych mebli z pewnością będzie męczący i bolesny… Po co tak się katować, skoro prawdopodobieństwo znalezienia mebla idealnie odpowiadającego naszym wymaganiom, gustowi czy wymiarom, które musi posiadać, żeby wpasował się do mieszkania jest bliskie zeru? Zapewne znaczący jest związek z tempem, które wyznacza nam współczesne życie. Jeśli jednak chcemy urządzić nasze wymarzone mieszkanie wymarzonymi meblami, powinniśmy obrać nieco inną, dłuższą, ale bardziej owocną drogę. Zamiast decydować się na tzw. meble systemowe, lepiej będzie przyjrzeć się bliżej alternatywie w postaci mebli tworzonych na wymiar. O zaletach takiego rozwiązania dowiedzą się Państwo czytając dalszą część artykułu.

Wielkowymiarowe puzzle

Najczęściej chcemy, by urządzając mieszkanie wszystko ze sobą idealnie współgrało, każdy element pasował do kolejnego, można powiedzieć, że aranżując mieszkanie układamy takie trochę większe puzzle. Przy okazji meble mają pasować do naszego gustu, spełniać postawione im wymagania, a do tego muszą być rozplanowane i dopasowane pod względem wymiarów, by optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. Ta ostatnia cecha jest szczególnie istotna w przypadku małometrażowych mieszkań, gdzie liczy się dosłownie każdy centymetr powierzchni. Jeśli wszystko dokładnie obmierzymy lub zrobi to za nas pracownik danej firmy oferującej produkcję mebli na wymiar, wszystkie szafki, elementy zabudowy będą do siebie idealnie pasować i pozwolą na perfekcyjną organizację wnętrza. Koniec z brakującymi centymetrami, koniec z nieestetycznymi brakami w zabudowie. Meble tworzone na zamówienie całkowicie eliminują ten problem.

Gusta i guściki

Kolejną kwestią, która przemawia za wyższością mebli na zamówienie nad systemowymi meblami z marketu jest oryginalność i niepowtarzalność, a także doskonałe dopasowanie do gustu – w końcu to tylko od nas zależy jaką postać przyjmą projektowane meble. Jeśli zdecydujemy się na wybór mebli na zamówienie, mamy stuprocentową pewność, że nikt nie będzie posiadaczem takich samych mebli. Będą niepowtarzalne, dzięki czemu z pewnością wzbudzą zachwyt w odwiedzających nas gościach. Sami jesteśmy kreatorami tych mebli, sami możemy wybrać kształt, kolor, a nawet takie detale jak uchwyty. W gruncie rzeczy nawet szczegóły są bardzo istotne i mogą dodawać meblom charakteru. Meble wykonane zgodnie z naszymi pomysłami stają się wysoce funkcjonalne, ponieważ są dopasowane do naszych potrzeb, a nie wyśrodkowane tak, by mogły hurtem pojawić się w sklepach i marketach meblowych.

Zabudowa sprzętu

Czasami posiadany przez nas sprzęt kuchenny nie za bardzo pasuje do aranżowanego przez nas stylu, szczególnie gdy remontujemy mieszkanie i zmieniamy jego wystrój. W takim przypadku pojawia się kolejna zaleta mebli na wymiar, mianowicie możliwość zamaskowania – poprzez wbudowanie w meble – posiadanego sprzętu. Możemy „schować” zmywarkę, lodówkę, kuchenkę gazową itd. W dalszym ciągu będzie można z nich komfortowo korzystać, a przy tym nie będą psuć efektu całości.

Jakość pierwsza klasa

Decydując się na meble na wymiar, otrzymujemy gwarancję, że każdy element zabudowy będzie wykonany z należytą precyzją i dbałością o szczegóły, a my otrzymamy produkt najwyższej jakości. Należy jednak pamiętać, że produkcja takich mebli zajmuje nieco więcej czasu niż wykonanie standardowych mebli. Dlatego jeśli decydujemy się na remont, musimy jeszcze przed jego rozpoczęciem zamówić nowe meble, tak, by nie zostać na jakiś czas bez – przykładowo – kuchni. Na szczęście każdy dzień oczekiwania jest wart jakości wykonania mebli na wymiar. Inwestycja ta jest niezwykle opłacalna, ponieważ łączy w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę zgodną z naszym gustem i preferowanym stylem urządzania mieszkania.

 

Kuba Srebrzyński

Autor: Kuba Srebrzyński

O autorze: Kuba Srebrzyński - student II roku filologii polskiej w Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Dołącz do Kuby Srebrzyńskiego na Google+

Strona: www.woodica.pl

Meble drewniane - produkcja mebli z litego drewna

Produkcja mebli, od momentu ścięcia drzewa do uzyskania końcowego produktu to proces bardzo czasochłonny i skomplikowany. Meble wytwarzane w naszej firmie to produkty najwyższej jakości. Staranna i dokładna obróbka, drewno pierwszej klasy jakościowej oraz wykwalifikowana kadra pracowników to źródło sukcesów naszych mebli. serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.